format - hasło

Format - scrabble

Słowo format jest dopuszczalne w grze scrabble.
Punktacja wyrazu: 12 question-markPunktacja w polskiej wersji gry scrabble i literaki (bez uwzględniania premii) przedstawia się następująco:
  • 0 punktów: blank
  • 1 punkt litery: A, E, I, N, O, R, S, W, Z
  • 2 punkty litery: C, D, K, L, M, P, T, Y
  • 3 punkty litery: B, G, H, J, Ł, U
  • 5 punktów litery: Ą, Ę, F, Ó, Ś, Ż
  • 6 punktów litery: Ć
  • 7 punktów litery: Ń
  • 9 punktów litery: Ź

Format - krzyżówka

Opis:
Licencja na produkcję kolejnych wersji audycji telewizyjnej, która jest lub była produkowana na innym rynku (zwykle: w innym państwie).
Wielkość zeszytu, arkusza - hasło do krzyżówki - formatWielkość, rozmiar arkusza - hasło do krzyżówki - formatWielkość - hasło do krzyżówki - formatWymiar arkusza papieru - hasło do krzyżówki - formatWymiar - hasło do krzyżówki - formatZnaczenie - hasło do krzyżówki - formatA-4 (piśmiennictwo) - hasło do krzyżówki - formatA2 wśród arkuszy papieru - hasło do krzyżówki - formatA4 lub kieszonkowy - hasło do krzyżówki - formatEliminacja zawartości komputera - hasło do krzyżówki - formatFolio to ... książki dwa razy większy niż strona papieru maszynowego - hasło do krzyżówki - formatFormatowanie danych z komputera - hasło do krzyżówki - formatGabaryt - hasło do krzyżówki - formatKieszonkowy lub a4 - hasło do krzyżówki - formatKlasa - hasło do krzyżówki - formatKształt - hasło do krzyżówki - formatPapieru np. a4 - hasło do krzyżówki - formatRozmiar arkusza - hasło do krzyżówki - formatRozmiar kartki papieru, zdjęcia - hasło do krzyżówki - formatRozmiar zeszytu, zdjęcia - hasło do krzyżówki - formatRozmiar, np. książki, arkusza - hasło do krzyżówki - formatRozmiar - hasło do krzyżówki - formatRozmiary książki, arkusza papieru - hasło do krzyżówki - formatSzablon - hasło do krzyżówki - format

Format - statystyka słowa

Słowo FORMAT składa się z 2 sylab oraz 6 liter - 2 samogłosek i 4 spółgłosek
Ilość liter: 6
Spółgłoski: 4 - f, r, m, t
Samogłoski: 2 - o, a
Sylaby: fo-rmat
Część mowy/forma fleksyjna: rzeczownik

Format - formy pochodne

formatu, formacie, formacem, formaców, formacom, formacomi, formatach

Zestawy wyrazów

Wyrazy/słowa zaczynające się na literę:
abcćdeęfghijklłmnoóprsśtuwyzźż
Wyrazy/słowa zawierające literę:
ąćęfhłńóśźż
Popularne wyrazy/słowa zaczynające się na literę:
abcćdeęfghijklłmnoóprsśtuwyzźż